serwisy WWWsieci osiedlowetelefonia VoIPpoczta i serwerykontakt

Start » Sieci i komputery » Sieci komputerowe

Sieci i komputery - Sieci komputerowe

Projektowanie i zarządzanie sieciami komputerowymi

Projektujemy i budujemy sieci komupterowe do zastosowań domowych oraz firmowych oparte na tradycyjnych łączach kablowych oraz nowowczesnych łączach radiowych.

Oferujemy zestawienie niewielkich sieci domowych opartych o kilka komputerów osobistych, które pozwolą Państwu na jednoczesne korzystanie z łącza internetowego (np. Neostrady) przez kilka komputerów. Pozwolą także na wymianę zasobów twardych dysków między komputerami. To bardzo wygodne, proste i niekosztowne rozwiązanie doskonale nadające się dla rodzin, które posiadają więcej niż jeden komputer w gospodarstwie domowym bądź dla sąsiadów czy znajomych mieszkających blisko siebie.
W zależności od warunków oraz życzeń zbudujemy sieci kablowe lub radiowe. Zwłaszcza ten ostatni rodzaj doskonale sprawdza się w domu ponieważ nie wymaga układania okablowania i nieprzywiązuje użytkowników do biurek - można korzystać np. z laptopa w dowolnym miejscu domu.

Dla firm oferujemy zaawansowane rozwiązania sieciowe oparte o nowoczesne urządzenia i sprawdzone technologie. Zaprojektujemy i wykonamy sieci łaczące wiele stanowisk roboczych z jednostkami centralnymi (serwerami), zróżnicowanym dostępem do Internetu oraz dodatkowymi usługami sieciowymi, np. drukowanie, skanowanie itp.
W zależności od potrzeb wykorzystujemy zarówno połączenia kablowe jak i radiowe. Dzięki temu możemy efektywnie wykorzystać warunki techniczne, zaoszczędzić nakłady pracy (np. układanie oklablowania czy prace murarskie) oraz dotrzeć z siecią do tzw. trudnych miejsc.

Wykorzystując łącza radiowe połączymy oddalone od siebie odziały firmy dzięki czemu oszczędzicie Państwo na dzierżawie łącz przewodowych.
Łącząc sieci przewodowe z radiowymi wykonamy dla Państwa instalacje z dostępem do Internetu w hotelu, pensjonacie, gospodarstwie agroturystycznym czy restauracji itp., czyli wszędzie tam gdzie przyjmujecie Państwo klientów chcących połączyć się ze światem.

Oferujemy także modernizację istniejących sieci. Jeśli Państwa firma się rozrasta, przybywa komputerów, istniejące rozwiązania coraz częściej zawodzą, a przestarzały sprzęt wymaga wymiany - zaprojektujemy przebudowę sieci wg najnowszych technologii.

Ponadto zajmujemy się administrowaniem serwerami oraz prowadzimy bieżący serwis techniczny wykonanych przez nas sieci.

Posiadając bogate doświadczenie oferujemy usługi na wysokim poziomie, BEZPIECZNE oraz dostosowane do Państwa potrzeb!

Pytaj

Zadaj pytanie lub napisz wiadomość.