serwisy WWWsieci osiedlowetelefonia VoIPpoczta i serwerykontakt

Start » Internet i serwisy WWW » Hosting

Internet i serwisy WWW - Hosting

Serwery wirtualne WWW i pocztowe

Do efektywnego korzystania z Internetu niezbędne jest posiadanie poczty elektronicznej oraz serwisu WWW. Jeśli posiadacie Państwo już adres internetowy (domenę), potrzebujecie powierzchni na serwerze, gdzie będą przechowywane Wasze e-maile i dane serwisu WWW.

Serwer to specjalny komputer podłączony do Internetu, na którym znajdują się skrzynki e-mail, strona internetowa i czasem inne usługi.
Oferujemy Państwu wysokiej wydajności, dostosowane do Waszych potrzeb, bezpieczne i szybkie serwery w indywidualnie szacowanych kosztach.
Nasza konkurencja oferuje najczęściej tzw. pakiety. Standardową dla wszystkich pojemność, standardowe usługi - to oczywiście łatwiejsze podejście ale najczęściej wymagające od Państwa dostosowania się do usług.
My uważamy, że powinno być odwrotnie - to usługi należy dopasować do potrzeb naszego Klienta.
Dlatego oferujemy rozwiązania których Państwo naprawdę potrzebujecie!
Jeśli chcecie poznać koszt rocznej obsługi serwera wirtualnego - skontaktujcie się z nami. Zapoznamy się Waszymi potrzebami i zaproponujemy stosowną ofertę oraz określimy najniższy możliwy koszt.

Dla klientów, którzy posiadają już własną domenę wraz z usługami hostingowymi i opłacili serwer w innej firmie (providera), oferujemy serwer z darmowym okresem, który już został wcześniej opłacony (wystarczy okazać fakturę od poprzedniego dostawcy).

Pytaj

Zadaj pytanie lub napisz wiadomość.