serwisy WWWsieci osiedlowetelefonia VoIPpoczta i serwerykontakt

Start » Internet i serwisy WWW » Pozycjonowanie

Internet i serwisy WWW - Pozycjonowanie

Pozycjonowanie serwisów WWW

Pozycjonowanie serwisów WWW to jedna z najważniejszych form promocji stosowanych w Internecie.
To usługa skierowana do firm, którym zależy aby ich serwis internetowy był odwiedzany przez jak największą liczbę potencjalnych klientów.

Większość użytkowników Internetu dociera do interesujących ich serwisów poprzez wyszukiwarki. To najszybszy i najskuteczniejszy sposób odnalezienia produktów, usług, informacji itd.
Dobrze pozycjonowany serwis, zarejestrowany w najpopularniejszych wyszukiwarkach i katalogach, plasuje się w ścisłej czołówce wyników wyszukiwania po frazach, związanych z tematyką serwisu.

Pozycjonowanie polega więc na ciagłym dbaniu o to, aby Państwa adres internetowy ukazywał się na możliwie najwyższej pozycji. Zwiększa to szanse na odnalezienie Państwa serwisu WWW wśród milionów podobnych serwisów w Internecie.
Dzięki temu Państwa strony WWW odwiedzi większa liczba potencjalnych klientów niż serwisy konkurentów.

Proponujemy Państwu usługę pozycjonowania w największych portalach i wyszukiwarkach, z których korzysta obecnie 98% polskich użytkowników Internetu: Wirtualna Polska - wp.pl, Onet - onet.pl oraz światowa wyszukiwarka Google - google.pl.

Po określeniu fraz kluczowych bezpośrednio związanych z Państwa działalnością optymalizujemy serwis oraz zgłaszmy adres do wyszukiwarek. W dalszym toku wykonujemy wiele zaawansowanych czynności by efektywnie podnieść pozycję Państwa serwisu.

Opłaty za pozycjonowane frazy kluczowe są ponoszone po zajęciu określonej pozycji w wynikach wyszukiwania czyli klient płaci za rzeczywistą pozycję zajmowaną przez stronę www.

Jeśli uważacie Państwo, że Wasz serwis nie spełnia pokładanych w nim nadziei, a liczbę internautów, którzy go odwiedzają można policzyć na palcach jednej ręki to oznacza, że wymaga on pozycjonowania.
Skontaktujcie się z nami, a nasz specjalista przedstawi wstępną ofertę.

Pytaj

Zadaj pytanie lub napisz wiadomość.